Trench Warfare 1914: WW1 RTS

Trench Warfare 1914: WW1 RTS

by Koco Games Inc
(0 İncelemeler) Mayıs 28, 2023
Trench Warfare 1914: WW1 RTS Trench Warfare 1914: WW1 RTS Trench Warfare 1914: WW1 RTS Trench Warfare 1914: WW1 RTS Trench Warfare 1914: WW1 RTS Trench Warfare 1914: WW1 RTS

Ek Bilgiler:

Update
Mayıs 28, 2023
Geliştirici
Koco Games Inc
Kategoriler
Strateji Oyunları
Platformlar
Android
İndirilme Sayısı
0
Lisans
Free
Sayfayı ziyaret et

Trench Warfare 1914: WW1 RTS Açıklaması

WW1'den stratejik bir Zırh iç savaş oyunu oynamak ister misiniz? Trench Warfare 1917 - Armor War Games, Play Store'daki en yeni strateji oyunlarından biridir.
Siperlerinizdeki topçu tankları, patlayıcılar, gaz atıcılar, piyadeler ve diğer ölümcül silahlarla birlikte, siperleri korumak ve düşman birliklerini yok etmek için askeri strateji fikirlerinizi kullanın! Bu büyüleyici siper savaşı - WW1 strateji oyunu sizi saatlerce süren oyun için büyüleyecek! Ordularınızı yükseltin ve Almanya, Avusturya-Macaristan, Bulgaristan, Büyük Britanya, Fransa, Rusya, İtalya, Romanya, Kanada, Japonya ve ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'nin siperlerine doğru ilerleyin ve onları geçin!

Siper savaşı ve zırh hayranları, savaş oyunları oyunumuzu ilginç bulacaklar. Hepimiz Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı'nın insanlık tarihinde çok önemli tarihsel noktalar olduğunun farkındayız. Siper Savaşı 1917 - Zırh Savaşı Oyunlarımız, diğer I. Dünya Savaşı siper savaşı oyunları arasında çeşitli şekillerde öne çıkıyor ve size I. Dünya Savaşı'nın hikayesini anlatacak.

🔥Siper Savaşı 1917 - Zırh Savaşı Oyunları özellikleri🔥

✯ Silahlı farklı asker türleri (Her birlik farklı becerilere sahip).
✯ Ordu birlikleri kurarak iç savaşa hazırlanın.
✯WW1'in hikayesi ile birlikte.
✯Tanklar, çok sayıda düşman savaş birliğini hızlı bir şekilde ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.
✯ Özel düşmanlar ve çeşitli farklı yerler ile 100+ Seviyeleri.
✯Gaz ateşi, bombalar, alev püskürtücüler, mermi ateşi, roket ateşi, parçacıklar, makineli tüfekler, av tüfeği ve diğer silahlar.
✯ Düşman birliklerini yükseltin ve yenin.
✯Çarpıcı ve üst piksel grafik içeriği.
✯ Bu savaş oyununda, savaşı fethederek ve kazanarak para kazanabilirsiniz, ayrıca bazı sürpriz ödüller alacaksınız.
✯ Rakibinizi siperlerinde yenmek için madeni para kullanarak daha fazla Asker, Tank, Bomba veya diğer silahları yükseltin veya satın alın.
✯ 1. Dünya Savaşı hikayesi boyunca bağımlılık yapıcı oyun.

Bu savaş oyununda, etkileyici 100+ seviyeden daha fazlasına sahip farklı savaş alanlarında savaşmalısınız. Savunma savaşı stratejinizi farklı asker türleriyle hazırlayın! Bu savaş oyununda siperlerinizi savunmak ve düşman hatlarına saldırmak için tank ateşi açın, gaz atın ve düşmanlarınıza bomba kullanın. Farklı uzmanlıklara sahip en iyi savaş oyununu işe alın ve siperlerinizi düşman kuvvetlerinden kurtarın.

Bu siper savaşı dünya savaşı oyununda, siperlerinizi askeri kuvvetlerden korumak ve savaşı komuta etmek ve fethetmek için çeşitli askerler ve silahlar konuşlandırarak stratejinizi planlamalısınız. Siper savaşı stratejik bir plan gerektirir. 1917 yılı sadece bir savaş yılı değil, aynı zamanda bir duyguydu.

Savaş kuvvetleri ile Siper Savaşı 1917 - Zırh Savaş Oyunları, bazıları uzun bir atış menziline sahip ve diğerleri hızlı ateş edebilen çeşitli ordu birlikleri arasından seçim yapma seçeneği sunar. Tüm savaş komando gücünden siz sorumlusunuz.

Rakipleri yenerken ve seviyelerde yükselirken hızlı ve planlı olmalısınız. Zorluk her seviyede artacaktır. Bu savaş oyununda savaşları kazanmaya başladığınızda, becerileriniz daha da güçlenecek. Bu nedenle, erken seviyelerde, küçük bir zorluk ve stratejiler için hazır olmalısınız.

Siperlerinizi korumalısınız. Düşmanlar zaman zaman daha da güçlenir. Düşman savaş birliklerine karşı savunmak için savaş planlarınızı hazırlayın. Savaş çağrısına hazır olun. Çocuklar ve yetişkinler için en iyi ordu oyunları.

Savaşları kazanmak için savaş oyunlarının Trench Warfare 1917 - Armor War Games komutasında ihtiyaç duyabileceğiniz kaynaklardaki birlikleri, topçuları, tankları ve diğer silahları alabilirsiniz. Gerisi şimdi size kalmış. Taktiksel savaş alanınız ve liderlik yetenekleriniz, siperlerde ne kadar kalacağınızı ve düşman birliklerini yeneceğinizi belirleyecektir.

Lütfen harika geri bildirimler bırakın - devam etmemize yardımcı olur!
kocogamesinc@gmail.com mağazamızla iletişime geçin

Uygulamayı oyla

Yorum ve inceleme gönder

Kullanıcı Yorumları

0 İncelemeler
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Yorum ve inceleme gönder
E-postanızı asla başka biriyle paylaşmayacağız.