QNB Finansbank

QNB Finansbank

2.7.2 by Finansbank A.Ş.
(0 İncelemeler) Mart 15, 2023
QNB Finansbank QNB Finansbank QNB Finansbank QNB Finansbank QNB Finansbank

Ek Bilgiler:

Versiyon
2.7.2
Update
Mart 15, 2023
Geliştirici
Finansbank A.Ş.
Platformlar
iOS
Dosya Boyutu
585,7 MB
İndirilme Sayısı
311
Lisans
Ücretsiz
Sayfayı ziyaret et

QNB Finansbank Açıklaması

Bankacılık işlemlerinizi mobilden gerçekleştirebilmeniz için QNB Mobil ile her an her yerde yanınızdayız!
QNB Mobil ile para transferlerinizi ve ödemelerinizi gerçekleştirebilir, kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilir, döviz alış satış işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra karekod ile kartsız para çekme, e-Devlet Kapısı’na giriş gibi birçok işlemi mobil uygulamamızdan dilediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital asistanınız Q - Finansal Zeka ile bankacılık işlemlerinizi takip etme zahmetinden kurtulabilir, düzenli işlemlerinizi tek bir onayınızla kolayca tamamlayabilirsiniz.

QNB Mobil ile işletmeleriniz için çek ödeme, alacak gözlem gibi işlemlerinizi yapabilir, tüm varlık ve borçlarınızı bir arada görebilir, POS işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Mobil’i kullanmak için FinansŞifreniz olması yeterli! FinansŞifreniz yoksa banka veya kredi kart bilgilerinizle mobil uygulamamızın şifre giriş ekranında yer alan “FinansŞifre Al” butonundan şifrenizi alabilirsiniz.

QNB Finansbank müşterisi değilseniz QNB Mobil’i indirerek görüntülü görüşme ile dilediğiniz yerden QNB Finansbanklı olabilirsiniz.

Uygulamayı oyla

Yorum ve inceleme gönder

Kullanıcı Yorumları

0 İncelemeler
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Yorum ve inceleme gönder
E-postanızı asla başka biriyle paylaşmayacağız.