Maximum İşyerim

Maximum İşyerim

2.3.5 by Türkiye İş Bankası A.Ş.
(0 İncelemeler) Mart 15, 2023
Maximum İşyerim Maximum İşyerim Maximum İşyerim Maximum İşyerim Maximum İşyerim Maximum İşyerim

Ek Bilgiler:

Versiyon
2.3.5
Update
Mart 15, 2023
Geliştirici
Türkiye İş Bankası A.Ş.
Platformlar
iOS
Dosya Boyutu
252,6 MB
İndirilme Sayısı
346
Lisans
Ücretsiz
Sayfayı ziyaret et

Maximum İşyerim Açıklaması

MAXİMUM İŞYERİM ile ticari hayatınızı cebinizden yönetin. Üye işyeri ve ticari karta dair ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri artık Maximum İşyerim ile yapabilirsiniz.
Maximum İşyerim uygulaması üzerinden POS başvurusu yapabilirsiniz. Linkle Tahsilat ve QR POS’a başvurabilirsiniz. POS satışlarınızdan gün içerisinde kazandığınız miktarı, hafta içerisinde blokesi çözülecek alacağınızı anlık olarak kolayca görüntüleyebilir; üye işyeri hareketlerinizi takip edebilir, dilerseniz blokede bekleyen POS alacağınızın vadesinden önce tamamını ya da bir kısmını nakde çevirebilirsiniz. POS satışlarınıza dair oluşturulan çok sayıda raporu inceleyerek faaliyetlerinizi, satış performansınızı ve finansal durumunuzu kolayca analiz edebilirsiniz. İşim POS kullanıyorsanız tarife detaylarını, kullanılan, kalan bakiye vb. bilgileri uygulama üzerinden izleyebilirsiniz. Linkle Tahsilat özelliği sayesinde, uygulama üzerinden ödeme linki oluşturarak alıcılarınıza SMS, e-posta vb. yöntemlerle iletebilir, böylece tahsilatlarınızı cep telefonu aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamadaki QR POS özelliği ile fiziksel satışlarınızı da POS cihazına ihtiyaç duymadan cep telefonu üzerinden tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, yine uygulama üzerinden QR oluşturarak, Alipay ve UnionPay cüzdan kullanıcılarından mobil ödeme alabilirsiniz.
Uygulama üzerinden şirket kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ticari kartlara özel tüm kampanyaları takip edebilir, kampanya detayı hakkında bilgi edinebilir, kampanyalara katılabilirsiniz. Ticari kartlarınızla nerede ne harcama yaptığınızı anında görebilir, taksit detaylarına ulaşabilirsiniz. Kartlarınızın puan bilgilerini kontrol edebilir, hesap kesim tarihi değişikliği yapabilir, kartlarınızın yurt içi, yurt dışı ve internet alışverişi ve benzeri birçok yetkisini mobil uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. Şirket kartı ya da İmece Kart hareketlerinin yanı sıra, borç ve bakiye tutarlarını görüntüleyebilir, uygulama üzerinden kart borcunuzu hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Şirket kartınızla yaptığınız peşin alışverişlerinizi 18 aya kadar taksitlendirebilir ya da 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Ayrıca, şirket kredi kartı hesap özetinizi de 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Şirket kartınızla motorlu taşıtlar verginizi ödeyebilir ve harç ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. E-ticaret işlemleriniz için dinamik güvenlik kodu oluşturarak, online alışverişlerinizde kartınızın arkasında yer alan güvenlik kodu yerine oluşturduğunuz güvenlik kodunu kullanabilirsiniz. Şirket kredi kartınız ile nakit avans ve taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. SGK ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Döviz kuru ve altın fiyatlarını uygulama üzerinden anlık olarak görüntüleyerek piyasayı takip edebilirsiniz. POS arızaları ve benzeri durumlar için POS cihazınıza özel kılavuzlardan yardım alabilir, POS ile gerçekleştirmek istediğiniz işlemler hakkında yönlendirici bilgiler edinebilirsiniz. Üye işyeri ve kredi kartı hesap özetlerinizi uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
Kullanıcı dostu arayüzü ile pek çok işlemi basit bir şekilde gerçekleştirme imkânı sağlayan yeni ticari platformumuzu teknolojik gelişmeler ve yorumlarınız doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz.

Uygulamayı oyla

Yorum ve inceleme gönder

Kullanıcı Yorumları

0 İncelemeler
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Yorum ve inceleme gönder
E-postanızı asla başka biriyle paylaşmayacağız.