Infinity Kingdom

Infinity Kingdom

2.5.5 by Yoozoo (Singapore) Pte. Ltd
(0 İncelemeler) Mayıs 17, 2023
Infinity Kingdom Infinity Kingdom Infinity Kingdom Infinity Kingdom Infinity Kingdom Infinity Kingdom

Ek Bilgiler:

Versiyon
2.5.5
Update
Mayıs 17, 2023
Geliştirici
Yoozoo (Singapore) Pte. Ltd
Kategoriler
Strateji Oyunları
Platformlar
Android
İndirilme Sayısı
0
Lisans
Free
Sayfayı ziyaret et

Infinity Kingdom Açıklaması

"Şehri fethet, Sonsuzluğu keşfet! Infinity Kingdom, çizgi film tarzında bir mmo strateji oyunudur. Kaynakların hakimi olarak kendinizi diğer oyunculardan korurken bir yandan da Norheim topraklarını kötü gnomlara karşı savunmalısınız!
Üç yıl önce gnomlar kuzey savunma hattını parçaladı ve mekanik ordularıyla savaşa girdi. Binlerce şehir düştü ve insan türünün geleceği tehlikeye girdi. Şimdi Ölümsüzler sancağın altında toplanıyor. Tarihin en büyükleri muazzam birliklerinizi savaşa götürmeye hazır! Lordlar! Düşmanları püskürtüp bu yaralı topraklara barışı geri getirebilecek misiniz?

Yardım edin! Gnomlar ortalığı birbirine katıyor!

Sonunda geldiniz Lordum! Bölgemiz korkunç bir durumda! Gnomlar şehirlerimizi bir çekirge sürüsü gibi yok etti. Halkımız çaresiz, yardımınız gerekiyor. Simyacılar Şehri yenilemek için hazırlar. Böylece insanlar gelip sığınabilecekler. Şehri yeniden inşa edin, daha hızlı büyüyün, daha hızlı inşa edin, daha hızlı eğitin ve tüm bunlarla düşmana göğüs gerin!

Ölümsüzler toplanın!

İnsanlığın yardımına hazır, çeşitli uygarlıklardan 50'den fazla güçlü Ölümsüz vardır. Bilge Konseyi size Ölümsüzleri Felsefe Taşı ile Ölümsüzler Salonu'nda çağırma hakkını tanıdı. Son derece güçlü yetenekleriyle Ölümsüzler, davanız için savaşacaklar. Kleopatra, Jül Caesar, Merlin, Robin Hood... Birlikleriniz hazır! Düşmanları kovmak, dünyayı kurtarmak ya da bir PVE seferini tamamlamak için savaşmaya hazırlar!

Epik Ejderhalar Uyanıyor!

7 elementin gizemli ejderhaları, ejderha mağarasında yaşar ve sadece en cesur savaşçılar onları uyandırabilir. Destansı bir ejderha yumurtasını alıp yumurtanın çatlamasını ve yavrunun büyümesini izlemeye var mısın? Onları iyi yetiştirip amansız savaşçılara dönüştürün! Ejderhaları Ölümsüzler aynı elemente atayın, element birimlerinin özel buffları savaşlarda etkinleşsin!

Stratejilerinizi geliştirin, mükemmel ekibinizi özelleştirin!

Savaşlarda Element Birimleri yenilmez gibi görünür ama en iyi kombinasyonlar henüz bulunamadı, unutmayın! Birimlerinizin kapsadığı tüm özellikleri ve temel buffları düşünün, ejderhalarla güçlü Ölümsüzleri atayın, savaş meydanında düşmanlarınızı ele geçirin ve onlara kralın kim olduğunu gösterin!

Harabe Keşfi: Norheim tarihinin parçalarını ortaya çıkar

Bir dizi Harabe, Dünya Haritasının dört bir yanında yer alıyor. Bölgenizdeki Anıtlarda Norheim tarihinin ortaya çıkarmak için kullanılabilecek Dikili Taş Parçaları'nı bulmak için gözcülerinizi gönderin. Heyecan verici maceranızda sınırsız ödüller de sizi bekliyor!

İttifak: Kültürlerarası dostluk çiçekleri açıyor!

Dünyanın dört köşesinden oyuncular, İttifak sancağı altında toplanıyor! Malzeme ve kaynak eksikliği mi var? İttifak yardımı da var! Saldırı mı var? Arkadaşların var! Gizlice güzel bir bayana hayranlık mı duyuyorsun? İttifakın senin en iyi ekürin! Bir ittifak oluşturun veya katılın ve unutulmaz bir yolculuğa çıkın!

Şehri fethet, sonsuzluğu keşfet!

Bölgeler bu oyunda birbirinden ayrı gösterilir: Dünya Haritasındaki bir parça arazi ele geçirildikten sonra renklendirilecek. Her krallığın farklı bir rengi vardır. Bu, oyundaki ilerlemenizi görselleştirecek ve krallığınızın genişlemesini görmenizi sağlayacaktır. Destansı savaşlara girip tüm dünyayı fethedecek misiniz? Haritanın tamamında sadece kendi renginizi görmek tatmin edici olmaz mıydı?"

Uygulamayı oyla

Yorum ve inceleme gönder

Kullanıcı Yorumları

0 İncelemeler
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Yorum ve inceleme gönder
E-postanızı asla başka biriyle paylaşmayacağız.