Top Speed 2: Drag Rivals Race

Top Speed 2: Drag Rivals Race

1.05.0 by T-Bull
(0 İncelemeler) Mart 18, 2023
Top Speed 2: Drag Rivals Race Top Speed 2: Drag Rivals Race Top Speed 2: Drag Rivals Race Top Speed 2: Drag Rivals Race Top Speed 2: Drag Rivals Race Top Speed 2: Drag Rivals Race

Ek Bilgiler:

Versiyon
1.05.0
Update
Mart 18, 2023
Geliştirici
T-Bull
Kategoriler
Yarış Oyunları
Platformlar
Android
İndirilme Sayısı
0
Lisans
Free
Sayfayı ziyaret et

Top Speed 2: Drag Rivals Race Açıklaması

Nitrojen oksit pompalanmış saf adrenalin havada dolaşırken ve özel üretim arabanın motoru haykırırarak çalışırken Top Speed 2'nin çoktan sokaklarda olduğunu bilirsin!
Top Speed 2 bir araba yarışında tatmak isteyeceğin tüm heyecanı sana yaşatıyor! Moto Rider GO, Top Speed ve Racing Xtreme'nin geliştiricilerinden, çok oyunculu hızlı bir yarış dünyasına ÜCRETSİZ katıl.

Özellikler:
• Tamamen yeni çok oyunculu modda oyna!
• Dünyanın en hızlı 70'den fazla arabası arasından seçimini yap!
• Binlerce modifikasyon ve adapte etme seçeneklerini test et!
• Hikaye ve Elit Modu gibi farklı yarış modlarını oyna!
• 3 farklı haritayı keşfet: havaalanı, otoban ve liman!
• Kısa süreliğine geçerli özel etkinlikleri keşfet!
• Lider Tablosu'nda Üst Sıralara Tırman, Yarışları Kazan ve En İyisi Sen Ol!
• Arabanın parçalarını, binlerce seviyede limit olmadan iyileştir!
• Mükemmel 3 boyutlu HD grafiklerini keşfet!
• 100'den fazla araba çıkartmasından istediğini seç!

Bire bir yarış oyunlarının en popülerlerinden birinin yeni bölümü, daha önce hiç görülmemiş bir yarış heyecanının en büyüğünü yaşatmak için sonunda geldi! En sevdiğin kısa mesafeli yarış oyunun Android/ iOS cihazlarına geri döndü! Deli suçlular çetesini yenerek sokakların tek hakimi olmanın tam zamanı! En hızlı arabaların direksiyonuna geç, farklı bir yarış serüvenine katıl ve en iyi sürücü sen ol!

ARKA PLAN HİKAYESİ – Suç çetesinin köstebeği mi yoksa polislerin muhbiri mi? Görevinden uzaklaştırılmış genç bir polissin, şimdi kanunun sınırlarında geziyorsun. Mafya tüm şehri demir pençesine almak istediğinde işlerini halletmek için gece nöbetindesin. Şimdi sen, bu yeni ve sıra dışı görevi yerine getirebilecek tek kişisin. Aynasızlardan olduğunu hiç kimse anlamasın. Profesyonel bir yarışçı olarak, güzel ve gerçekçi ortamlarda sürüşünü gösterebileceğin çokça fırsatın olacak. Muhteşem otobanlarda olağanüstü hızlara ulaş. Bu tam da hız tutkunu, efsaneleşen ve zirvedeki yarışçılar hakkında heyecan verici bir hikaye.

ONLARCA ARABA – Dünyadaki en iyi arabalara sahip, suç patronları ve mafya üyeleriyle dolu bir şehirde yaşıyorsun. Yarış yeteneklerini kanıtlamak için en çok arzulanan 71 arabadan sevdiğin birini seç ama sayıları bu kadarla da sınırlı değil. Daha fazlası, yeni güncellemelerle oyuna dahil olacak! Zevkine göre modifiye edeceğin hızlı ve güçlü arabalarla asfaltın tozunu attır.

HEYECAN VERİCİ YARIŞÇI – Bir düşün: yağmur yağıyor, yanmış lastik kokusunu soluyorsun ve yağmur damlacıkları asfalta düşüyor – bunu hissedebiliyor musun? Sokaklardaki yeni en iyi sürücü sensin ama rakiplerinin bundan haberi yok. Hız sınırı yok ve seni sınırlayacak hiçbir şey yok; bu yarıştaki rehberin hırsın ve adrenalin olsun. Tüm yarışlar trafikten uzak ıssız yerlerde düzenlendiği için nitro hızlandırıcı ile çıldırabilirsin. Zirveye çıkmana kimse engel olamaz. Bu dünyanın en aranan yarışçısı tek bir kişi olabilir. Şimdi yarış!

İYİLEŞTİRME SİSTEMİ – Top Speed 2, yarış performansını doğrudan etkileyecek 7 farklı araba parçasını iyileştirmene olanak sağlar. Motur gücünü arttır; şasiyi, egzozu, şanzımanı, turboyu ve nitronu iyileştir ya da basitçe lastik basıncını değiştir. Arabanı yeniden boya, istersen arabana bazı çıkartmalar ekle. Tümü, gerçekçi sürüş simülasyonunu etkileyecek. Yeraltı suç dünyasının tüm malları elinin altında; onları akıllıca kullan! Nitro hızlandırıcıyı kullandıktan sonra rakiplerini egzozundan çıkan duman bulutu içinde bırak!

2019'un en sürükleyici arcade yarış oyunu için hazır ol! Oyunu indir ve ŞİMDİ ÜCRETSİZ oyna!

Resmi web sitesi: https://topspeed2.app/
Diğer oyunlarımızı buradan keşfedin: http://t-bull.com/#games
Bizi Facebook'ta beğenin: https://facebook.com/tbullgames
Bizi Twitter'de takip edin: https://twitter.com/tbullgames

Uygulamayı oyla

Yorum ve inceleme gönder

Kullanıcı Yorumları

0 İncelemeler
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Yorum ve inceleme gönder
E-postanızı asla başka biriyle paylaşmayacağız.