Star Wars™: Galaxy of Heroes

Star Wars™: Galaxy of Heroes

0.31.1251385 by ELECTRONIC ARTS
(0 İncelemeler) Mart 16, 2023
Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes

Ek Bilgiler:

Versiyon
0.31.1251385
Update
Mart 16, 2023
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Kategoriler
Oyun
Platformlar
Android
İndirilme Sayısı
0
Lisans
Free
Sayfayı ziyaret et

Star Wars™: Galaxy of Heroes Açıklaması

En sevdiğin karanlık ve aydınlık taraf kahramanlarıyla galaksinin efendisi olmak için efsane yerlerde savaşarak Star Wars™ rüyanı yaşa. Solo™: Bir Star Wars™ Hikayesi, Star Wars™: Son Jedi™ ve Rogue One™: Bir Star Wars™ Hikayesi dahil her dönemin karakterlerini kullanarak hayalindeki mangayı oluşturup özelleştir. Destansı tur tabanlı RPG savaşlarına katılarak, dev boss'ların karşısına çıkarak ve uzayda Milenyum Şahini gibi efsane gemileri kullanarak stratejini bir üst seviyeye çıkar!
EN İYİ TİMİ KUR
Asi liderleri mi? İmparatorluk birlikleri mi? Star Wars™ evreninden kahramanlar ve diğer karakterler arasından seçim yaparak çok güçlü aydınlık ve karanlık taraf timleri oluşturmakta özgürsün. Bu epik RPG’de stratejini geliştir ve kritik hamleler yap. Birbirine uyumlu yeteneklere sahip takım arkadaşları seçerek yenilmez mangalarla savaşa gir!

GALAKSİNİN EFENDİSİ OL
Uzaklardaki bir kantinde rakiplerini yenip zirveye çıkarak galaktik holo oyunlarında fırtına gibi es. Daha güçlü saldırılar yapmak ve daha da fazla kazanmak için kahramanlarının yeteneklerini geliştirip çatışma stratejini bir üst seviyeye çıkar. Ardından, Manga Kantini Savaşları, PvP Manga Arenası ve Manga Turnuvalarında diğer oyuncularla savaşarak galaksiyi fethet.

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARLA OYNA
Karakterlerine iyi donanımları kullandırarak verdikleri hasarı artır ve zekice taktik geliştir. Luke Skywalker’ın Kaçınılmaz Darbe’sini, Darth Vader’ın Güçle Ez’ini, Genç Han Solo’nun Aldatıcı Atış’ını ve diğer komuta hareketlerini uygulayarak eğlenceli yeteneklerini açıp timini yenilmez hale getir.

DESTANSI GEMİ SAVAŞLARINA KATIL
Milenyum Şahini gibi efsane yıldız gemilerini ve Amiral Ackbar’ın Home One’ı gibi devasa Ana Gemileri elde ederek savaş filolarını kur. Hızlı uzay savaşında soğukkanlılığını koru, destek birlikleri görevlendir ve doğru stratejiyle savaşın gidişatını değiştir. Eğlenceli yeni görevlere katılarak ve Filo Arenası’nda mücadele ederek kendini kanıtla. Karakterler için yalnızca gemi savaşlarından ödül olarak elde edilebilen özel geliştirme malzemelerini topla. Her geminin kendisine özel beceriler kazandıran mürettebatı ve stratejisi var. Güçlü pilotları bir araya getirerek galaksideki en iyi filoyu oluştur!

LONCALARDA ZİRVEYE ÇIK
Özelleştirilebilir bir Lonca oluşturarak arkadaşlarınla Akınlar düzenleyip Rancor, AAT Tank ve Sith Üçlü Yönetimi gibi güçlü boss'lara karşı savaş. Loncanla her üyenin karakter ve gemi koleksiyonunu kullanacağı Bölge Çatışmalarına katılıp giderek gelişen savaş alanında iş birliği yaparak strateji kur. Bölge Savaşı'nda bölgeleri fethetmek ve global liderlik tablolarında zirveye çıkmak için diğer Loncalarla karşılaşarak üstünlüğünü belli et.

Hizmet Şartları: http://terms.ea.com/tr/
Gizlilik ve Çerez Politikası: http://privacy.ea.com/tr/

Oyunun Son Kullanıcı Lisans Anlaşması: http://tos.ea.com/legalapp/mobileeula/US/tr/OTHER/

Yardım ve sorularınız için http://help.ea.com/en/star-wars-galaxy-heroes/star-wars-galaxy-heroes/ adresini ziyaret edin.

EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde bildirimde bulunduktan 30 gün sonra online özellikleri kaldırabilir.

Uygulamayı oyla

Yorum ve inceleme gönder

Kullanıcı Yorumları

0 İncelemeler
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Yorum ve inceleme gönder
E-postanızı asla başka biriyle paylaşmayacağız.